Change language
(+48) 502 822 166
e-mail: biuro@russ.pl
Centrum Szkolenia Psów RUSS
My rozumiemy psy najlepiej!

Psia szkoła RUSS zaprasza na profesjonalne szkolenie psów

Często zadawane pytania - FAQ


 • Jak przygotować się do szkolenia?

  Na pierwsze zajęcia zabieramy ze sobą smyczkę i obróżkę w której na co dzień chodzi piesek, przygotowujemy odpowiednie smakołyki dla naszego pupila. Na pierwsze zajęcia zabieramy ze sobą książeczkę zdrowia psa z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie. Na miejscu w ramach kursu otrzymają Państwo od nas sprzęt szkoleniowy dla psa- smycz i obrożę. W zależności od pory roku trzeba się odpowiednio i wygodnie ubrać.

 • Smakołyki dla psa

  Najważniejsze, żeby naszemu psiakowi smakowały. Jeżeli chodzi o ludzką i praktyczną stronę musimy wybrać odpowiedni (żeby nie był w tubce lub miękkiej formie) pokrojony w kawałki – takie, żeby piesek mógł szybko je zjeść, a nie powolnie konsumować. Na smakołyki warto przygotować specjalną torebkę – dostępne w sklepach zoologicznych

 • Jaki sprzęt?

  Na pierwszych zajęciach korzystmy z własnego sprzętu – najlepiej wybrać obróżkę i zwykłą krótką smycz w której piesek chodzi na co dzień. Na szkolenie nie zabieramy szelek oraz smyczy typu flexi. Pamiętajmy o misce i wodzie dla psa- mogą się przydać zwłaszcza w cieplejsze dni

 • Jak przygotować pieska na zimowe szkolenie?

  Jeżeli chodzi o zimowe szkolenia to dla psów krótkowłosych możemy przygotować kubraczek, jeżeli pies ma dłuższą sierść to nie jest to niezbędne. U psów wrażliwych lub przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych łapki naszych pupili to możemy zabezpieczyć wazeliną. Nie zapominamy oczywiście o smakołykach, misce i wodzie.

 • Jaki kurs wybrać?

  Podstawowym kursem jest Pies Towarzyszący I- stopnia, który uczy nas właściwej komunikacji z psem. Taki kurs można rozpocząć od 4-go miesiąca życia, ale starsze psy są również mile widziane. Po tym wstępnym kursie możemy pomyśleć o agility, następnych stopniach szkolenia posłuszeństwa, czy o szkoleniach obrony.

 

Sprawdź najbliższe terminy kursów szkolenia psów:

Grupowe
Szkolenie Psów

Grupowe Szkolenie Psów

Indywidualne
Szkolenie Psów

Indywidualne Szkolenie Psów

Kursy Agility

Kursy Agility


Często zadawane pytania - FAQ