Change language
(+48) 502 822 166
e-mail: biuro@russ.pl
Centrum Szkolenia Psów RUSS
My rozumiemy psy najlepiej!

Psia szkoła RUSS zaprasza na profesjonalne szkolenie psów

Szkolenie grupowe

Szkolenie indywidualne

Psie przedszkole

Zostań Championem


Grupowe szkolenie psów Warszawa, Piaseczno i okolice


Na naszych kursach uczymy psy dobrego wychowania i współpracy z właścicielem. Stosujemy pozytywne metody szkolenia w oparciu o naturalne predyspozycje psów. Właścicieli uczymy konsekwencji w dążeniu do celu jakim jest dobra komunikacja z psem i egzekwowanie komend potrzebnych w codziennym życiu.

Najpopularniejszym kursem, który powinien ukończyć każdy pies jest Kurs Posłuszeństwa, czyli Pies Towarzyszący I-go Stopnia - PT I

Szkolenia Psów Każdej Rasy Na kursie uczymy psa chodzenia przy nodze na smyczy i bez, komend „siad”, „waruj”, „stój”, oraz pozostawania w tych pozycjach, przychodzenia do nogi i do przewodnika, aportowania, nieprzyjmowania pokarmu z ziemi, komend optycznych wydawanych psu gestem na odległość.

Zajęcia na kursie „Pies Towarzyszący I-go Stopnia” większość psów może rozpocząć już w wieku 5-6 miesięcy. Szkolenie w tak młodym wieku daje bardzo dobre i szybkie efekty.

Kurs PTI obejmuje 40 godzin szkolenia. Zajęcia grupowe prowadzimy w soboty i niedziele, kurs trwa 7 tygodni. W sezonie wiosennym i letnim prowadzimy również zajęcia grupowe w dni powszednie.

Podczas kursu podstawowego posłuszeństwa właściciel ma szansę dobrze poznać swojego psa, jego charakter i predyspozycje, co ułatwi mu ewentualny dobór dalszego szkolenia.

Przy zapisaniu psa na kurs grupowy Pies Towarzyszący I stopnia oferujemy Państwu bezpłatne spotkanie z poradą behawioralną naszego Instruktora.

Umiejętności zdobyte podczas kursu PTI nasi absolwenci mogą rozwinąć na kursie posłuszeństwa II-go stopnia: PTII. To idealny kurs dla tych, którzypolubili szkolenie psa i chcą się dalej rozwijać i uczestniczyć w naszych wspólnych spotkaniach.

Podczas tego kursu doskonalimy chodzenie przy nodze bez smyczy, pozostawanie w pozycji siad i waruj w dużej odległości od przewodnika i w rozproszeniu uwagi, wprowadzamy komendy w marszu oraz pokonywanie skokiem przeszkody. Zajęcia prowadzimy w różnych urozmaiconych lokalizacjach, aby pies i przewodnik nabrali do siebie pełnego zaufania.


Czytaj również:

szkolenie psów indywidualnie, tor przeszkód dla psów agility, psie przedszkole,
zostań championem

Sprawdź najbliższe terminy kursów szkolenia psów:

Grupowe
Szkolenie Psów

Grupowe Szkolenie Psów

Indywidualne
Szkolenie Psów

Indywidualne Szkolenie Psów

Kursy Agility

Kursy Agility


Często zadawane pytania - FAQ