Change language
(+48) 502 822 166
e-mail: biuro@russ.pl
Centrum Szkolenia Psów RUSS
My rozumiemy psy najlepiej!

Psia szkoła RUSS zaprasza na profesjonalne szkolenie psów

Szkolenie grupowe

Szkolenie indywidualne

Psie przedszkole

Zostań Championem


Indywidualna tresura psów Warszawa, Piaseczno i okolice


Na naszych kursach uczymy psy dobrego wychowania i współpracy z właścicielem. Stosujemy pozytywne metody szkolenia w oparciu o naturalne predyspozycje zwierząt. Właścicieli uczymy konsekwencji w dążeniu do celu jakim jest tresura psa, dobra komunikacja z psem i egzekwowanie komend potrzebnych w codziennym życiu.

Leżący pies, któremu sprawdzona tresura psów w Warszawie pomogła wyrobić dobre nawyki i prawidłowe zachowanie Tresura psów prowadzona jest z dojazdem do klienta lub stacjonarnie z przechowaniem psa na okres szkolenia.

Podobnie jak w przypadku szkoleń grupowych najpopularniejszym kursem jest Pies Towarzyszący I-go Stopnia (PT I), czyli kurs posłuszeństwa. Tresura większości czworonogów z zakresu posłuszeństwa może się rozpocząć już w wieku 5-6 miesięcy. Program indywidualny kursu z zakresu posłuszeństwa opieramy na podstawie umiejętności z zakresu kursu PT I, ale na kursach indywidualnych mamy możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb psa.

W przypadku tresura psa z dojazdem kurs obejmuje 40 godzin szkolenia. Instruktor dojeżdża na trening od poniedziałku do piątku - tresura psa trwa 4 tygodnie. Dodatkowo pies na kursie indywidualnym ma wolny wstęp na zajęcia grupowe organizowane w naszej firmie. Umożliwia to prawidłową socjalizację psa w grupie. Klienci indywidualni mogą korzystać z zajęć grupowych zarówno podczas trwania kursu jak i po jego ukończeniu.

Podczas indywidualnych szkoleń stacjonarnych pies przebywa razem z instruktorem przez okres 3 – 4 tygodni podczas których odbywają się pełne ćwiczenia. Po szkoleniu stacjonarnym pies pracuje z właścicielem pod okiem instruktora. Uczymy wtedy Państwa wszystkich komend jakie poznał pies, pokazujemy jak osiągnąć dobry kontakt i współpracę z czworonogiem. W tym przypadku również macie Państwo wolny wstęp na zajęcia grupowe.


Czytaj również:

szkolenie psów grupowo, tor przeszkód dla psów agility, psie przedszkole,
zostań championem

Sprawdź najbliższe terminy kursów szkolenia psów:

Grupowe
Szkolenie Psów

Grupowe Szkolenie Psów

Indywidualne
Szkolenie Psów

Indywidualne Szkolenie Psów

Kursy Agility

Kursy Agility


Często zadawane pytania - FAQ