Change language
(+48) 502 822 166
e-mail: biuro@russ.pl
Centrum Szkolenia Psów RUSS
My rozumiemy psy najlepiej!

Psia szkoła RUSS zaprasza na profesjonalne szkolenie psów

Szkolenia grupowe

Szkolenie indywidualne

Psie przedszkole

Zostań Championem


Szkolenie szczeniaka Warszawa, Piaseczno i okolice


Na naszych kursach uczymy psy dobrego wychowania i współpracy z właścicielem. Stosujemy pozytywne metody szkolenia w oparciu o naturalne predyspozycje psów. Właścicieli uczymy konsekwencji w dążeniu do celu jakim jest dobra komunikacja z psem i egzekwowanie komend potrzebnych w codziennym życiu.

W naszej firmie można uzyskać poradę w zakresie doboru psa. Wybór psa jest bardzo ważny, gdyż nie ma ras ani psów „uniwersalnych”. Nasi instruktorzy mogą Państwu doradzić jaka rasa psa będzie najbardziej dostosowana do Państwa trybu życia. Istnieje również możliwość pomocy przy wyborze psa z miotu szczeniąt.

Szkolenia szczeniąt - Skuteczna Tresura Psów

Szkolenie psa rozpoczynamy już w wieku trzech miesięcy. Pierwsze lekcje określamy jako „Psie Przedszkole”. W tak młodym wieku dużo czasu poświęcamy na socjalizację psa, a właściciela uczymy jak nawiązać prawidłowy kontakt ze szczeniakiem i jak go wychować. Psie Przedszkole to lekcje na których pokazujemy jak wychować psa i jakich błędów należy unikać, uczymy jak radzić sobie z różnego rodzaju niepożądanymi nawykami. Szkolenie to obejmuje również podstawowe komendy z zakresu posłuszeństwa. W ramach tego kursu proponujemy łącznie 10 godzin szkolenia.Większość psów w wieku 5-6 miesięcy może szkolić się na kursie Pies Towarzyszący I-go Stopnia.

Przy zapisaniu szczeniaka na kurs Psiego Przedszkola oferujemy Państwu bezpłatne spotkanie z poradą behawioralną naszego Instruktora.


Czytaj również:

szkolenie psów indywidualnie, szkolenie psów grupowo, tor przeszkód dla psów agility,
zostań championem

Sprawdź najbliższe terminy kursów szkolenia psów:

Grupowe
Szkolenie Psów

Grupowe Szkolenie Psów

Indywidualne
Szkolenie Psów

Indywidualne Szkolenie Psów

Kursy Agility

Kursy Agility


Często zadawane pytania - FAQ