Change language
(+48) 502 822 166
e-mail: biuro@russ.pl
Centrum Szkolenia Psów RUSS
My rozumiemy psy najlepiej!

Psia szkoła RUSS zaprasza na profesjonalne szkolenie psów

Szkolenie grupowe

Szkolenie indywidualne

Psie przedszkole

Zostań Championem


Trening psów Warszawa, Piaseczno i okolice


Podejmując decyzję o zakupie psa, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że będzie on częścią naszej rodziny przez kilkanaście lat. Z tego względu tak bardzo ważne jest przysposobienie naszego pupila, a w szczególności w tak dużym skupisku ludzi i psów, jakim jest np. Warszawa czy Piaseczno i okolice.
Szkolenie dla psa Warszawa powinno rozpocząć się już od pierwszego dnia jego pobytu w domu. Przyzwyczajamy go do swojego miejsca, nie pozwalamy skakać na ludzi przebywających na jego terenie, uczymy reagowania na przywoływanie „do mnie”, nie pozwalamy zjadać jedzenia ze stołu i ziemi, uczymy załatwiania potrzeb fizjologicznych na dworze a nie w domu itp. Trening naszych pupili sprawdza się najlepiej, kiedy rozpocznie się pomiędzy 5, a 6 miesiącem życia. W tym czasie charakterystyczne jest dla psów, bardzo żywiołowe zainteresowanie nowymi obiektami. Im później zdecydujemy się na szkolenie dla psa Warszawa, tym trudniej będzie od niego wyegzekwować pewne prawidłowe zachowania.

Jednak samo nauczanie psa nie polega na tym, aby pies definitywnie podporządkował się własnemu właścicielowi. Na naszych kursach uczymy psy dobrego wychowania i współpracy z właścicielem. Stosujemy pozytywne metody szkolenia w oparciu o naturalne predyspozycje psów. Właścicieli uczymy konsekwencji w dążeniu do celu jakim jest dobra komunikacja z psem i egzekwowanie komend potrzebnych w codziennym życiu.

Prowadzimy indywidualne i grupowe kursy szkolenia psów na Psa Towarzyszącego I i II stopnia. Następnie trening możemy kontynuować na torze przeszkód dla psów – agility.

Galeria Szkolenia na portalu Facebook


Pies ze smyczą w pysku podczas kursu dla psa w warszawie/piasecznie

Sprawdź najbliższe terminy kursów szkolenia psów:

Grupowe
Szkolenie Psów

Grupowe Szkolenie Psów

Indywidualne
Szkolenie Psów

Indywidualne Szkolenie Psów

Kursy Agility

Kursy Agility


Często zadawane pytania - FAQ